ATLAS.ti

ATLAS.ti łączy wiedzę ludzką z wydajnością sztucznej inteligencji, aby zapewnić szybkie i dokładne informacje. Oprogramowanie umożliwia użytkownikowi bezpośrednią komunikację z dokumentami oraz ich automatyczne kodowanie, celem uzyskania dostosowanych wyników.

ATLAS.ti ułatwia analizę danych w różnych obszarach, m.in. edukacji, psychologii, socjologii, naukach o zdrowiu, inżynierii, IT, naukach społecznych, religioznawstwie, historii, prawie, antropologii, kryminologii, UX, UI, badaniach rynku, turystyce, ekonomii, medycynie, zarządzaniu, polityce, ekologii i wielu innych.

ATLAS.ti oferuje następujące korzyści:

ATLAS.ti & OpenAI: umożliwia szybkie uzyskanie spostrzeżeń jakościowych
Dzięki oprogramowaniu ATLAS.ti, które bazuje na OpenAI, można ulepszyć swoje badania i nawet 10-krotnie zwiększyć wydajność. Zapomnij o niekończącym się ręcznym kodowaniu i ciesz się wygodą w pełni zautomatyzowanego generowania kodu, dzięki czemu możesz skupić się na ocenie swojej pracy w celu uzyskania lepszych i szybszych wyników. Moc OpenAI pozwala skrócić całkowity czas analizy danych nawet o 90%, a zaawansowane modele i algorytmy AI zwiększają dokładność wyników. Program oferuje różne zautomatyzowane i półautomatyczne narzędzia badawcze, które oszczędzają czas użytkownika.

Wszystkie narzędzia i funkcje w jednym pakiecie, bez dodatkowych kosztów
Dzięki ATLAS.ti nie trzeba płacić dodatkowo, aby odblokować nowe narzędzia lub dodatkowe opcje analizy. Zamiast tego oferowany jest jeden kompletny pakiet oprogramowania, który zapewnia:
 • dostęp do wszystkich oferowanych narzędzi badawczych i funkcji analitycznych
 • regularne bezpłatne aktualizacje oprogramowania w czasie trwania subskrypcji
 • pełną moc ATLAS.ti bez konieczności płacenia za uaktualnienia lub wyższe wersji

Pełny dostęp: Windows, Mac i Internet oraz Android i iOS
Uzyskaj natychmiastowy dostęp do natywnych aplikacji na komputery Mac i Windows oraz wersji Web z każdą licencją i doświadcz płynnej wymiany projektów między nimi. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, użytkownikiem wersji jedno- lub wielostanowiskowej, czy instytucją – dzięki ATLAS.ti możesz korzystać z wersji, która odpowiada Twoim potrzebom:
 • kup jedną licencję i używaj jej w natywnych aplikacjach Windows i Mac jako dodatek do wersji Web
 • wersja Web jest oparta na chmurze i działa we wszystkich przeglądarkach internetowych, a dostęp do niej można uzyskać z dowolnego miejsca
 • dodatkowo można skorzystać z wersji light aplikacji mobilnych na Androida i iOS na iPada

Współpraca zespołów w czasie rzeczywistym za pośrednictwem wersji Web
Z łatwością usprawniaj swoje projekty w różnych zespołach i działach w czasie rzeczywistym. Każdy kod jest w widoczny sposób przypisany do członka zespołu. Połącz swoje mocne strony, podziel się zadaniami i zminimalizuj czas spędzony na analizie i interpretacji danych.
 • bezproblemowa współpraca z kolegami z różnych zespołów i oddziałów
 • z łatwością zapraszaj członków do swoich projektów i optymalizuj wydajność
 • każda interakcja odbywa się w czasie rzeczywistym i jest natychmiast widoczna

My ATLAS.ti: wygodne zarządzanie użytkownikami i licencjami
Model licencjonowania ATLAS.ti jest elastyczny i umożliwia efektywne wykorzystanie licencji ATLAS.ti. Licencje ATLAS.ti to „licencje na stanowisko”. Oznacza to, że tylko aktywni użytkownicy pracujący w danym momencie z ATLAS.ti liczą się jako aktywni użytkownicy i zajmują miejsce.
 • łatwo i wygodnie udostępniaj licencje multi-user nieograniczonej liczbie użytkowników
 • skorzystaj z płynnego działania nawet w dużych instytucjach i organizacjach: użytkownicy mogą po prostu przynieść własne urządzenie i natychmiast rozpocząć pracę – bez konieczności korzystania z serwera licencji
 • kiedy jeden użytkownik się wyloguje, jego miejsce natychmiast otwiera się dla innego użytkownika (opcja concurrent)

Bezpłatne wsparcie producenta i szkolenia eksperckie
 • bezproblemowa współpraca z kolegami z różnych zespołów i oddziałów
 • z łatwością zapraszaj członków do swoich projektów i optymalizuj wydajność
 • każda interakcja odbywa się w czasie rzeczywistym i jest natychmiast widoczna
 • ATLAS.ti zapewnia bezpłatne wsparcie na całym świecie – 24 godziny na dobę, pięć dni w tygodniu
 • producent oferuje całodobowe wsparcie za pośrednictwem bezpłatnego czatu na żywo na całym świecie, bezpłatnego telefonu lub poczty elektronicznej
 • użytkownik może skorzystać z bezpłatnych, cotygodniowych seminariów internetowych i szkoleń
 • przydatne techniki, przewodniki, samouczki wideo i porady ekspertów można uzyskać przez ATLAS.ti Community i ATLAS.ti Research Hub

Narzędzia ATALS.ti
Poniżej zamieszczamy film prezentujący przegląd narzędzi zawartych w pakiecie ATLAS.ti (ver. ang.)Script logo