Licencje

Firma SoftBooks jest liderem sprzedaży pakietów GoldenSoftware w Polsce. Jako dystrybutor tego oprogramowania oferuje licencje pakietów Surfer, Grapher, MapViewer, Strater, Voxler i Didger w cenach katalogowych producenta.
W przypadku zakupów większej liczby licencji Klienci otrzymują atrakcyjne rabaty ilościowe.

Licencje programu
Dostępne są jednostanowiskowe i sieciowe licencje programów firmy Golden Software.
Firma GoldenSoftware oferuje również oprócz tradycyjnych licencji komercyjnych, w pełni funkcjonalne licencje akademickie dla studentów, i pracowników naukowych jednostek akademickich, umożliwiające wykorzystanie aplikacji do celów naukowych i dydaktycznych.
Licencje site dla uczelni
Specjalna wersja sieciowa programów Surfer, Grapher i Strater dla nielimitowanej liczby użytkowników. Oferta skierowana jest wyłącznie dla uczelni i oferowana jest w formie rocznej subskrypcji. W ramach licencji istnieje możliwość wyboru jednego, dwóch lub wszystkich trzech rodzajów aplikacji do użytku.
Uaktualnienia
Możliwy jest zakup uaktualnień pakietów do najnowszych wersji. W tym przypadku konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie w firmie SoftBooks możliwości takiego upgrade'u. Należy podać dane administratora licencji posiadanego pakietu, jego numer licencji oraz numer wersji.

SoftBooks jest autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy GoldenSoftware w Polsce


Script logo