Prism

Prism 10 - Nowa wersja

GraphPad Prism jest kompleksową aplikacją umożliwiającą użytkownikom na przeprowadzanie podstawowej biostatystyki, dopasowania krzywych i tworzenie wykresów naukowych. Ponad 100.000 naukowców, w ponad 100 krajach polega na analizach, wykresach i przedstawia swoje dane naukowe używając programu PRISM. Prism posiada wszystkie funkcje jakich można oczekiwać od najwyższej klasy naukowego programu do tworzenia wykresów, a poprzez swoją funkcjonalność i praktyczność został wybrany przez wiele uniwersytetów, ośrodków medycznych, instytutów badawczych i firm farmaceutycznych. Praca w programie jest prosta i nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy statystycznej.

Program umożliwia przeprowadzenie analizy - zapewniając niezbędną pomoc - organizuje pracę użytkownika, jak żaden inny program. Dzięki temu użytkownik może skoncentrować się na danych, a nie walczyć z obsługą oprogramowania.

Efektywna organizacja danych
W przeciwieństwie do arkuszy kalkulacyjnych lub innych naukowych programów graficznych, Prism posiada osiem różnych typów tabel danych o odpowiednich formatach do przeprowadzania analiz wg uznania. Ułatwia to prawidłowe wprowadzanie danych, wybór odpowiednich analiz i tworzenie wspaniałych wykresów.


Wykonywanie prawidłowych analiz
Unikanie statystycznego żargonu. W zrozumiałym języku, Prism zawiera obszerną bibliotekę analiz od powszechnie stosowanych do wysoko specjalizowanych – regresja nieliniowa, t-testy, porównania nieparametryczne, jedno-, dwu- i trzy-czynnikowa analiza ANOVA, analizy tabel kontyngencji, analizy przeżywalności i wiele innych. Wszystkie analizy posiadają listy kontrolne, które pomagają zrozumieć wymagane założenia statystyczne i potwierdzić wybór właściwego testu.


Uzyskiwanie odpowiedniej pomocy w każdym momencie
Redukcja złożoności statystyki. Pomoc online programu Prism wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkownika. Prawie na każdym kroku, udostępnione są tysiące stron przewodnika po programie. Możliwość przeglądania dostępnych wykresów oraz nauka ich stosowania. Zestaw samouczków pomaga również zrozumieć, dlaczego należy wykonywać określone analizy i jak następnie interpretować wyniki.


Script logo