MAXQDA

Czym jest MAXQDA
MAXQDA jest wiodącym pakietem służącym badaniom jakościowym i mieszanych. Jest jedną z najbardziej wszechstronnych aplikacji w tym obszarze, używaną przez tysiące naukowców w ponad 150 krajach na całym świecie.
MAXDA wspomaga gromadzenie, organizowanie, analizę, wizualizację i publikowanie danych. Program umożliwia stosowanie wiele metodologii, włączając w to teorię ugruntowaną, przegląd literatury, eksplorację badań rynkowych oraz analizę jakościową treści, dając maksymalną elastyczność wyboru podejścia do pracy z danymi.
MAXQDA daje również wolność analityczną stale zwiększającego się zakresu typu danych. Możliwy jest import dokumentów, plików PDF, tabel, obrazów, plików multimedialnych, postów Twittera, komentarzy YouTube, danych georeferencyjnych, danych bibliograficznych i wielu innych, a następnie uruchomienie szybkiej i łatwej analizy.


Wszystkie dane
Więcej typów plików danych niż można się spodziewać: analiza dokumentów, pliki PDF, tabele, obrazy, multimedia, Twitter, georeferencje i wiele innych
 

Łatwa praca grupowa
Pełna 100% zgodność wersji Windows i Mac, inteligentne funkcje pracy grupowej wspomagające pracę zespołów


Elastyczność metodyczna
MAXQDA wspomaga wiele metodologi analitycznych dając maksimum swobody i elastyczności pracy
 

Wyjątkowe wizualizacje
Obraz mówi więcej niż 1000 słów. Możliwość użycia jako wizualizacji wyników i współdzielenia z innymi


Podróż badawcza
MAXQDA prowadzi użytkownika przez każdy etap analizy. Od zbierania danych, aż po publikowanie wyników
 

Przyjazność dla użytkownika
Łatwy w użyciu interfejs użytkownika MAXQDA oraz darmowe instruktaże, podręczniki i webinary przyspieszają start pracy z aplikacją

Interfejs użytkownikaSoftBooks jest w Polsce jedynym certyfikowanym partnerem firmy Verbi GmBH,
producenta oprogramowania MAXQDA

Script logo