Kreatywna analiza danych


Kreatywna analiza danych z MAXQDA
Wydanie najnowszej aktualizacji MAXQDA okazało się wielkim sukcesem dzięki przełomowej funkcji integracji konwersacyjnego czatu AI dzięki której można porozmawiać ze swoimi danymi za pośrednictwem MAXQDA.

Najnowsza wersja ugruntowuje misję dostarczania światowej klasy oprogramowania badaczom na całym świecie. MAXQDA 24 sprawi, że Twoja praca będzie bardziej efektywna, wydajna i przyjemna dzięki ponad 35 nowym funkcjom i nowemu, świeżemu wyglądowi. Należą do nich innowacyjne i automatyczne narzędzia analityczne, które wyniosą Twoje badania na nowy poziom.

MAXQDA to...
➤   wiodące na świecie oprogramowanie do metod mieszanych
Czy chcesz uwzględnić metody analizy ilościowej w swojej jakościowej analizie danych? W tym celu MAXQDA oferuje niezrównaną różnorodność funkcji metod mieszanych.
➤   rozwiązanie intuicyjne i łatwe do nauczenia
Dzięki intuicyjnemu interfejsowi szybko odnajdziesz się w każdej sytuacji. Liczne samouczki, przewodniki i seminaria internetowe, a także aktywna społeczność pomogą Ci głębiej zanurzyć się w MAXQDA.
➤   możliwość efektywnej pracy zespołowej
Współpraca z MAXQDA zawsze była łatwa. Dzięki nowemu TeamCloud jest to jeszcze łatwiejsze. Zajmuje się za Ciebie zarządzaniem plikami i komunikacją w zespole.
➤   kompleksowa obsługa klienta
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, obsługa klienta chętnie Ci pomoże – telefonicznie, e-mailem lub na czacie. Ponadto dostępne są pomocne często zadawane pytania i praktyczne podręczniki online: https://help.maxqda.com/en/support/solutions
➤   oprogramowanie identyczne w systemie Windows i macOS
Jedna licencja, dwa systemy operacyjne. Identyczny interfejs i funkcje ułatwiają pracę zespołową i nauczanie za pomocą MAXQDA. Decyduj elastycznie, z czym chcesz pracować.

Script logo