Moduł: Team Cloud

MAXQDA TeamCloud
Moduł dodatkowy do interakcji i wymiany danych

Współpraca zespołowa w programie MAXQDA zawsze była łatwa. Nowy moduł MAXQDA TeamCloud zapewnia jeszcze szersze możliwości w tym zakresie: pliki są udostępniane za pośrednictwem bezpiecznej przestrzeni w chmurze, a cały przepływ pracy zespołowej jest bezpośrednio zintegrowany z MAXQDA.

Współpraca bez kłopotów
Dystrybuuj projekty i dokumenty zewnętrzne, przeglądaj ostatnie działania swojego zespołu i otrzymuj powiadomienia o nowych importach lub pobraniach w ramach MAXQDA. Pozwól swojemu oprogramowaniu obsługiwać komunikację zespołową i zarządzanie plikami, dzięki czemu możesz skupić się na analizie.

Pracuj offline i udostępniaj online
Wszyscy członkowie zespołu mogą pracować jednocześnie – offline. W fazie analizy nie potrzebujesz połączenia internetowego – gwarantuje to szybkość, maksymalne bezpieczeństwo, stabilność i wydajność. Połączenie internetowe jest wymagane tylko podczas przesyłania i pobierania plików.

Opcje i przejrzystość importu
Lider zespołu importuje pracę każdego członka zespołu do głównego projektu, automatycznie lub ręcznie. Teraz możesz zawsze uzyskać dostęp do historii importu projektu w notatkach scalonych, które są automatycznie zapisywane jako bezpłatne notatki.

Dziennik zespołu
Zbieraj ważne notatki i informacje o projektach we wspólnym dzienniku zespołu online w witrynie TeamCloud, do którego każdy może wnieść swój wkład w czasie rzeczywistym.

Zawsze na bieżąco
Lider zespołu będzie otrzymywać automatyczne powiadomienia w MAXQDA lub e-mailem, gdy tylko członek zespołu wykona swoje zadania i prześle dane do zaimportowania. Pozwala to w pełni skoncentrować się na badaniach.

Wymagania licencyjne
Licencje MAXQDA TeamCloud są dostępne dla klientów z roczną licencją subskrypcyjną. Można dodać TeamCloud jako moduł dodatkowy podczas zakupu nowej subskrypcji. Alternatywnie można dodać moduł TeamCloud do istniejącej subskrypcji w obrębie konta MAXQDA MyAccount.

Użytkownicy TeamCloud z licencją otrzymują 25 GB przestrzeni dyskowej i mogą aktywnie inicjować projekty zespołowe oraz współpracować z maksymalnie 4 członkami zespołu.
  • Lider zespołu musi posiadać zarówno licencję TeamCloud, jak i kompatybilną licencję MAXQDA 2022 (licencję single-user lub licencję sieciową).
  • Każdy członek zespołu potrzebuje licencji MAXQDA 2022 (licencja single-user lub network).
  • Wszyscy użytkownicy TeamCloud muszą utworzyć bezpłatne konto internetowe TeamCloud na stronie: https://teamcloud.maxqda.com/login/?ref=/

Przydatne linki


Script logo